Корм для кнурів
Корм для кнурів

Готовий корм Purina для годівлі кнурів 20001

Ефективна годівля кнура має забезпечити передусім високу статеву активність та якість сперми. Порівняно з іншими групами дорослих свиней, у кнурів вища інтенсивність обміну речовин, що, зокрема, пов’язано з витратами енергії на утворення сперми, а також на процес парування. Саме тому кнурів потрібно забезпечувати достатньою кількістю енергії та поживними речовинами.

Коректний баланс мікроелементів є надзвичайно важливим для репродукції — у правильному функціонуванні гормональної системи кнура, зокрема утворенні статевих гормонів, надзвичайно важливу роль відіграють мікроелементи. Підтримка оптимального балансу незамінних амінокислот (метіонін, цистин) сприяє підвищенню якості сперми. Через надзвичайну важливість коректного співвідношення амінокислот, вітамінів та мінералів для забезпечення максимальної продуктивності у годівлі кнурів рекомендується використовувати повнораціонні корми.

Годівля кнурів

Продукт20027
Готовий корм для кнурів
Споживання готового корму на період годівлі, кг 2,2-2,75 для молодого або ненавантаженого кнура 3,5- 4 кг для навантаженого кнура
% вводу продукту 100
Основні показники якості
Сирий протеїн, % 14,99
Обмінна енергія, кКал 2374,0
Лізин, % 0,65
Метіонін + Цистин, % 0,61
Кальцій, % 0,8
Фосфор, % 0,53
Натрій, % 0,21
Вітамін А, тис. мо/кг 15,2
Вітамін D3, тис. мо/кг 2,3
Вітамін E, мг/кг 188,0