Готові корми
Готові корми

Готові комбікорми TM Purina містять у собі усі необхідні поживні речовини, вітаміни, мікро- та макроелементи що забезпечують найкращі показники приростів та високу якість м’яса при забої, а також спирияє зміцненню імунітету та профілактиці різноманітних захворювань.

Лінійка готових кормів для відгодівлі свиней забезпечить Вам найбільш якісну програму відгодівлі з гарантованим параметрами якості корму та цілим рядом інших переваг:

  • Використовуючи готові корми, Ви економите час, людські та фінансові ресурси на закупівлю зернової та білкової групи, а також на приготування готового корму.
  • Вам не потрібно контролювати якість зернової та білкової групи, адже всі ці інгредієнти були ретельно підібрані та пройшли суворий лабораторний контроль фахівцями TM Purina в процесі виробництва корму.
  • Використовуючи готові корми, Ви також уникаєте ризиків, пов’язаних з коректністю змішування - ваші свині завжди отримуватимуть гарантовані параметри якісного корму.
  • Зникає необхідність у зберіганні значної кількості зернових – Ви завжди зможете придбати готовий корм у найближчій точці продажу

Натомість Ви зможете зосередитись на вирішенні бізнес задач, продажу кінцевої продукції і врешті решт отримати максимум задоволення від ведення успішного та процвітаючого бізнесу.

Професійна програма Базова програма