Добавки мінерально-вітамінні
Добавки мінерально-вітамінні

Продуктова лінійка ДМВ TM Purina містять у собі комплекс вітамінів, мінералів, незамінних амінокислот що забезпечуть максимальну ефективнівсть ведення Вашого господарства на всіх етапах росту тварин і як наслідок допомагають досягти максимальної ефективності ведення бізнесу. Одні з найпотужніших продуктів у сегменті, які підходять як для великих ферм, так і невеличких господарств.

Придбання ДМВ буде оптимальним вибором для Вашого господарства, якщо у Вас є доступ як до зернової (пшениця, кукурудза та ін.), так і до білкової групи (соя, соняшник та ін.). Рецептура змішування включає інгредієнти із культур найбільш типових для нашої кліматичної зони та доступних за ціною.

Якщо у Вас є професійне обладнання для змішування та кваліфікований персонал, що може готувати корм відповідно до рецептур – придбання ДМВ буде найбільш ефективним способом використання наявних у Вас ресурсів та скороченню бізнес затрат.

Окрім оптимізації використання ресурсів, купуючи ДМВ, Ви економите на складських площах для зберігання, скорочуєте транспортні витрати на доставку корму та отримуєте продукт з більш тривалим строки зберігання, у порівнянні з готовим кормом.

Професійна програма Універсальна програма Базова програма