Свині
Продуктова лінійка кормів ТМ Purina для годівлі свиней
Свині
Особливості кормів ТМ Purina
  • Ретельно прорахований баланс амінокислот, що базується на численних лабораторних дослідах, ефективність якого підтверджена на експериментальних фермах TM Purina у всьому світі. Створюючи рецептуру корму, ми враховуємо той факт, що свійські тварини як правило не мають змоги вільно пересуватися у просторі, й тому забезпечили їх всіма незамінними амінокислотами, які не синтезуються в організмі, а повинні надходити з кормом (метіонін, лізин,триптофан, треонін тощо).
  • Повноцінний комплекс вітамінів та мінералів, що допомагають організму використовувати на 100% свій генетичний потенціал.
  • Суворий вхідний контроль сировини у сучасній лабораторії кожної партії інгредієнтів, які використовують у виробництві кормів, та кожної партії готової продукції перед відпуском продукції зі складу.
  • Адаптація рецептур під місцеву сировину, що дає можливість отримати зі складників максимум енергетичної цінності, використовуючи мінімум компонентів, а отже, здешевити корм, залишаючи при цьому максимально високі показники якості.

Завантажити каталог продуктів TM Purina для свиней можна за цим посиланням