Продуктова лінійка для відтворення/репродукції
Продуктова лінійка для відтворення/репродукції
ПРОДУКТОВА ЛІНІЙКА КОРМІВ ДЛЯ ВІДТВОРЕННЯ (РЕПРОДУКЦІЇ) СУПОРОСНІ СВИНОМАТКИ

Годівля свиноматок в цей період полягає у забезпеченні їх повнораціонними кормосумішами. Це сприятиме багатоплідності та збільшенню кількості опоросів. Важливим є також відновлення «запасів» організму свиноматки, який був ослаблений попередньою лактацією. Це стосується, перш за все, мінералів, які входять до складу кістяка, їх відновлення дозволить підвищити молочність свиноматки впродовж підсисного періоду.

СВИНОМАТКИ В ПЕРІОД ОПОРОСУ

У цей час в організмі супоросної свиноматки відбуваються значні зміни. Дуже швидкий приріст маси плоду, а також зменшення можливості вживання кормів тваринами, змушує тваринників застосовувати кормосуміші із вищою поживною та енергетичною цінністю, ніж на початкових фазах супоросності. Отримання поросят від свиноматки складається з двох суттєво різних періодів: • супоросність, коли обмін речовин спрямований на нагромадження поживних речовин та внутрішньо- утробний розвиток плода; • лактація, коли настає віддача з молоком мінеральних компонентів з кістяку. Дуже важливо, щоб годівля у ці два періоди проходили на належному рівні. У зв'язку із вище зазначеним, ТМ Purina рекомендує застосовувати у період після 90 дня супоросності і до відлучення поросят спеціалізовані продукти для періоду репродукції.

 

Схема годівлі супоросних свиноматок

Кількість
опоросів
дні супоросностіРазом за опорос (кг на голову)
0-3535-9090-108
1 2.1 2.5 3.1 266.8
2 2.2 2.6 3.2 277.6
3 2.3 2.7 3.3 288.4
4 2.4 2.8 3.4 288.4
5 2.5 2.9 3.5 310.0
ЛАКТУЮЧІ СВИНОМАТКИ

Постійне нарощування поголів'я свиней, інтенсивне використання свиноматок, високі витрати на їхнє перебування в родильних станках призводять до зменшення тривалості лактаційного періоду, коли поросята живляться молоком свиноматки. З іншого боку, кожний тваринник намагається якнайшвидше відокремити більших і здорових поросят. Необхідно зробити все, щоб в період лактації молока в свиноматки було якнайбільше. Відомо, що лише за рахунок генотипових факторів це питання вирішити неможливо. Для цього необхідно застосовувати повно- раціонні кормосуміші. Слід також пам'ятати, що у перші тижні життя поросят кількість і якість спожитого молока свиноматки має велике значення для подальшого здоров'я, ваги та кондиції поросяти. Зростання молочності свиноматки, збільшує її потребу в кормах. В цей період важливо стимулювати свиноматку споживати більшу кількість кормів. Це позитивно позначиться на кількості і якості молока та масі приплоду.

 

Схема годівлі лактуючих свиноматок

Дні після опоросукг корму
3 3,0
4 3,5
5 4,0
6 4,5
7 4,5
8 5,0
9 5,0
10 5,5
11 5,5
12 6,0
13 6,0
14 6,5
15 і більше Без обмеження
ХОЛОСТІ СВИНОМАТКИ

Дана виробнича група дуже позитивно реагує на збільшення інтенсивності годівлі. Використовуючи корм на основі продуктів для лактуючих свиноматок, можна збільшити їх репродуктивні якості, а, відповідно, і кількість народжених та збережених до відлучення поросят. Споживання такого корму в цей період, сприятиме більш інтенсивній овуляції.

Готові корми Концентрати Добавки мінерально-вітамінні АКЦІЯ! Вигода, яку приємно рахувати Годівлі ремонтного молодняка Корм для кнурів