Про компаніюПро компаніюПро компаніюПро компанію

TM Purina – бренд компанії Cargill, міжнародного виробника і постачальника харчової та сільськогосподарської продукції, промислових товарів, а також фінансових послуг.

Компанія Cargill має понад 100-річний досвід у сфері харчування тварин. Сьогодні у 250 представництвах у 40 країнах для вас працює команда із 17 тисяч співробітників. Наша глобальна мережа з 15 науково-дослідних та інноваційних центрів цілодобово працює над дослідженням і впровадженням інновацій та пошуком шляхів вирішення проблем, з якими ви можете стикнутися. Наш унікальний досвід може допомогти вам у вирішенні багатьох задач – від розробки правильного співвідношення кормів до боротьби з хворобами.

Продукти TM Purina – це високоякісні, безпечні та екологічні комбікорми, премікси та концентрати для сільськогосподарських тварин без антибіотиків та стимуляторів росту, що передусім орієнтовані на потреби невеликих ферм, приватних господарств і тварин домашнього утримання. Їхнє призначення – забезпечити джерело здорового м’яса для всієї родини.

Науково обґрунтовані рішення у сфері годівлі

Наші науковці щорічно аналізують понад 600 000 зразків компонентів, щоби отримати понад 10 мільйонів висновків стосовно показників якості корму. Ці дані використовуються для розробки найкращого раціону для ваших тварин, що забезпечує здоров'я та вищу продуктивність.

Нашу глобальну науково-інноваційну мережу побудовано навколо однієї ключової концепції – сприяти продуктивності вирощування худоби через покращення її годівлі.

about

Науковий потенціал

Понад 500 вчених і фахівців підрозділу Cargill Годівля Тварин досліджують ключові аспекти метаболізму тварин, їхні харчові потреби та імунологію. Наш багатий досвід і масив напрацювань дозволяють застосовувати ці знання та інформацію у розв'язанні найбільш важливих для вас питань.

Ми працюємо над інноваціями та відкриттями на базі двох провідних дослідних центрів: у м. Елк-Рівер, штат Міннесота, США та у м. Фельдріль, Нідерланди. Їхню роботу доповнюють 13 технологічних прикладних центрів (ТПЦ) у 10 країнах, що дозволяє нам розвиватися ще швидше та адаптуватися до місцевих ринків.

Наші фахівці спрямовують свій досвід в області харчування, мікробіології, молекулярної біології, біохімії, ензимології, математики, статистики, імунології та інших наук на ефективні інновації задля вашої користі.

about

Передові технології

Ми використовуємо передові технології (спектрофотометрія) для швидкого вимірювання параметрів якості поживних речовин та інгредієнтів. Це гарантує, що ваші тварини вчасно отримають найкращу та збалансовану програму годівлі.

Більш ніж 2 млн зразків, проаналізованих із застосуванням спектрофотометрії, охоплюють понад 200 різних інгредієнтів, – а це означає, що ви можете мати доступ до найбільшої у світі бази даних показників кормів, створеної на основі спектрофотометрії.

Створення рецептур

Програмне забезпечення та системи створення рецептур Cargill гарантують отримання найбільш збалансованих та економічно обґрунтованих рішень. Розробка та впровадження системи аналізу інгредієнтів, поживних речовин та якості сировини і кормів дозволяють запропонувати вам найкраще рішення з відгодівлі тварин будь-яких видів.

Безпечна продукція

Споживачі стають все більш свідомими стосовно питань походження та способу виробництва продукції, яку вони купують. У своїй роботі ми дбаємо про безпеку кормів та контролюємо якість інгредієнтів. Безпечності та надійності кормів також сприяє стандартизація процесів виробництва.

Співпрацюючи з Cargill Годівля Тварин, ви можете бути спокійними, знаючи, що наш понад 100-літній досвід і наше прагнення досконалості та відповідальність означають, що ви забезпечені продукцією та послугами найвищої якості.

Напрямки діяльності Cargill в Україні

Cargill веде свою діяльність в Україні вже понад 20 років. На підприємствах Cargill у Каховці, Куцівці, Брагіновці, Балаклії, Констянтинівці, Користивці, Хащуватому та в офісі Cargill у Києві та у Львові працює понад 600 працівників.

  • Постачання якісних засобів захисту рослин, насіння та добрив
  • Переробка насіння соняшнику, виробництво соняшникової олії та шроту
  • Закупівля у виробників сільськогосподарської продукції зернових та олійних культур
  • Постачання сільськогосподарської продукції на переробні підприємства України та на експорт

На сьгоднішній день Cargill в Україні це:

  • Один з найбільших виробників та експортерів соняшникової олії;
  • Один з найбільших експортерів зерна та олійних культур;
  • Власник 2-х олійно-екстрактних заводів (потужністю переробки 3000 тон соняшнику в день);
  • Власник 5 зернових елеваторів (загальною потужністю зберігання біля 360 тис. тон);
  • Власник комбікормового заводу у Львівській області, що виготовляє продукцію для ТМ Purina та ТМ Provimi;