Розширення лінійки кормів для відгодівлі бройлерів

З радістю  повідомляємо про появу в продуктовому портфелі Purina престартера для бройлерів 41023.

Готовий корм для бройлерів престартер 41023 органічно доповнить лінійку кормів для відгодівлі бройлерів та буде ідеальним початковим кормом для перших днів життя курчати, забезпечуючи коректний розвиток травного тракту.

Після вилуплення курча має певну кількість жовтка, якого повинно бути достатньо як джерела енергії та інших харчових складників до моменту прийому перших порцій корму. В нормальних умовах багато курчат мають доступ до корму лише через 36-48 годин після вилуплювання. Наслідком такого довгого періоду відсутності доступу до корму є втрата маси тіла.

 

Білок і енергія, які містяться в жовтку, використовуються як для побутових потреб, так і для розвитку травного тракту. Протягом перших днів після вилуплювання маса травного тракту зростає набагато інтенсивніше, ніж загальна маса тіла. В разі довготривалого браку доступу до корму або годівлі невідповідним кормом, сповільнюється розвиток травного тракту.

 

Якщо в більш пізній період курча отримає відповідну кількість корму,  це може спричинити компенсаційний розвиток дванадцятипалої кишки, але звивиста та голодна кишка будуть недорозвинені. Наслідком такої ситуації є понижений рівень використання харчових складових корму, зростання конверсії корму, а також збільшення вартості виробництва. Окрім того, в недозрілому травному тракті корм перетравлюється повільніше, в результаті неперетравлені харчові складники є поживою для патогенних мікроорганізмів, інтенсивне розмноження яких спричинює інфекцію, а в екстремальних ситуаціях – смерть пташеняти.

 

З основними показниками якості готового корму для бройлерів престартеру 41023 ви можете ознайомитись за цим посиланням.

назад