Буфер для корів Rupromin Balance

TM Purina інтенсивно працює над розширенням асортименту продукції для ВРХ та пропонує Вам унікальну розробку компанії Cargill -  буфер для корів 33000 Rupromin Balance, який попереджає виникнення ацидозу рубця у корів.

Ацидоз рубця – одна з найпоширеніших проблем в сучасному молочному скотарстві і зустрічається в багатьох господарствах, де в раціоні переважають концентровані корми. Симптомами ацидозу рубця є загальне пригнічення, втрата апетиту, відмова від корму, дистонія рубця, скреготіння зубами, скуті рухи та ускладнене підіймання тварини. На язику, нашарування сірого кольору, сильна спрага та розлад травлення.

Для попередження ацидозу рубця як правило використовують бікарбонат натрію, який виступає своєрідним буфером. Проте, такі заходи мають лише тимчасовий ефект, оскільки бікарбонат натрію високорозчинний і швидко споживається коровою.

Компанією Cargill було розроблено Rupromin Balance, як більш ефективну альтернативу бікарбонату натрію. Досліди підтверджують суттєво вищу ефективність Rupromin Balance у порівнянні з бікарбонатом натрію.

 

Більш детально з інформацією про Rupromin Balance 33000 ви можете ознайомитись за цим посиланням.

назад