Ми змінюємо назву!

З 3 квітня 2017 року, завод-виробник кормів для тварин ТМ Purina змінює назву на ТОВ «Каргілл Енімал Нутрішн», у відповідності з найменуванням структурного підрозділу компанії Cargill, якому він належить – Cargill Animal Nutrition. Постійні інвестиції з боку материнської компанії у технологічний розвиток виробництва та використання наукової експертизи Cargill у годівлі дозволяють підприємству з гордістю носити ім’я материнської компанії.

Сучасний комбікормовий завод, розташований у с. Жорниська, Яворівського району Львівської області був збудований у 2007 році. Останні інвестиції дозволили повністю автоматизувати процес ведення виробництва, даючи змогу моніторити весь хід виробництва та забезпечуючи контроль за усіма процесами від входу сировини до відвантаження готової продукції нашим клієнтам.

На сьогоднішній день підприємство виготовляє готові комбікорми, концентрати та базові суміші для сільськогосподарських тварин, а також реалізує премікси, які виготовляють на заводах Cargill в інших країнах. Клієнтами компанії є як великі промислові господарства та агрохолдинги, так і малі й середні фермерські господарства, які можуть придбати продукцію у мережі з понад 1000 пунктів продажу по всій Україні. Окрім того, ТОВ «Каргілл Енімал Нутрішн» пропонує рішення для виробників кормів та дистриб’юторів.

«Мета компанії Cargill – бути світовим лідером у харчовій промисловості, створюючи особливу цінність для клієнтів, партнерів, співробітників та суспільства загалом. Підхід, який базується на багаторічному досвіді, дає змогу якнайкраще обслуговувати клієнтів з різними потребами, зокрема через надання додаткового сервісу у вигляді консультацій провідними спеціалістами галузі з інших країн, проведення тематичних семінарів, навчань та організацію виставок. Команда професіоналів постійно працює над тим, аби наші клієнти досягали успіху та розвивались разом з нами.

ТОВ «Каргілл Енімал Нутрішн» планує і надалі посилювати свою присутність на українському ринку, спираючись на ресурси та досвід Cargill у годівлі, зокрема представляючи на ринку портфель продуктів та технології годівлі з заводів Cargill у Європі та інвестуючи у виробничі потужності в Україні», – коментує Радослав Міллер, генеральний директор ТОВ «Каргілл Енімал Нутрішн».

Cargill у світі

Cargill – один з найбільших міжнародних виробників і постачальників харчових, сільськогосподарських, фінансових та промислових товарів та послуг. Компанія заснована в 1865 році. В ній працює понад 150 тисяч співробітників в 70 країнах світу.

Понад 100-річний досвід компанії Cargill у сфері годівлі та більш ніж 500 вчених і фахівців підрозділу Cargill Animal Nutrition в галузі годівлі, мікробіології, молекулярної біології, біохімії, ензимології, математики, статистики, імунології та інших наук дають компанії змогу створювати максимально оптимізовані рішення для задоволення будь-яких потреб клієнтів – від економічних до ветеринарних.

Продукти створюються з використанням ресурсів глобальної мережі науково-дослідних центрів, яка складається з дослідних центрів у м. Елк-Рівер, штат Міннесота, США, та у м. Фельдріль, Нідерланди. Їхню роботу доповнюють 13 технологічних прикладних центрів у 10 країнах.

Cargill має базу з більш ніж 2 млн зразків кормів, проаналізованих із застосуванням спектрофотометрії, що охоплюють понад 200 різних інгредієнтів, – а це означає, що Ви можете мати доступ до найбільшої у світі бази даних складників кормів, створеної на основі технології спектрофотометрії.

Запатентоване програмне забезпечення дозволяє створити раціон годівлі та індивідуальну рецептуру з урахуванням мікрокліматичних умов та наявної сировини.

Cargill в Україні

Cargill веде свою діяльність в Україні вже понад 20 років. Окрім кормового бізнесу, Cargill є одним з найбільших в Україні виробників та експортерів олії та олійних культур і зернових.
• Переробка насіння соняшнику, виробництво соняшникової олії та шроту
• Закупівля у виробників сільськогосподарської продукції зернових та олійних культур
• Постачання сільськогосподарської продукції на переробні підприємства України та на експорт

 

назад